Dermalogica Active Moist Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici

Dermalogica Active MoistYağlı ciltlerin bakımı en az kuru ve hassas ciltler kadar itina ister. Dermalgica Active Mois, yağlı ciltlere has geliştirilmiş bir nemlendiricidir. Bu ürün aynı zamanda karma ciltler için de kullanıma uygundur. Dermalogica Active Moist krem, önce cildi arındırır, sonra nemlendirir. Çift etkisiyle ve aktif formülü ile yağ içermeyen bir nemlendiricidir. Dermalogica Active Mois krem, ciltte ekstran bir yağlanmaya neden olmaz, yağlı bir tabaka bırakmaz. İçeriğinde ipek amino asitleri bulunduğundan mükemmel yumuşaklıktaki bir cilt için çalışır. Aynı zamanda Dulavrat otu, Limon, Sarmaşık ve Su teresi karışımıyla cildi temizler. Problemsiz bir cilt için nem dengesinin korunması gerekir. Dermalogica Active Moistkrem cildin nem kapasitesini olması gereken düzeye getirir. Boyun bölgesine de uygulanabilir. Ürünü günde iki defa sabah ve akşam kullanmak gerekir. Parfüm ya da zararlı kimyasallar içermez.

Özellikle yağlı ve karma ciltlerin en büyük problemi akne oluşumudur. Yağlı cildin akne oluşumuna zemin hazırladığı bilinirken çevresel faktörler daha da tetikleyici olabilir. Bunun üzerine güneşin zararlı etkileri de eklendiğinde cilt artık yıpranır, doğallığını kaybeder ve her türlü cilt hastalığına hazır hale gelir. Dermalogica Active Moist krem ile cildin yağ dengesi düzenlenir. Profesyonel bir bakıma eş değer içerikte olan bu ürünü kadife gibi bir ten için kullanabilirsiniz. Dermatoliga ürünleri kaliteli ve doğaldır. Cildin nemlendirilmesi ve nem dengesinin sağlanması cilt sağlığı ve güzelliği açısından altın kuraldır. Nemli bir ciltte damar yolu açılır ve vücut rahatlar. Böylece vücudun yenilenme süreci desteklenmiş olur. Mükemmel içeriğe sahip Dermalogica Active Moist krem ile yüzünüzün yeniden onarılma sürecini iyi bir şekilde destekler, yağlı cildin fazla yağ oranı atılır. Dermalogica ürünleri, hücrelerin enzimlerini aktif eder, doku yenilenmesi hızlanır. Bu gelişmeler ışığında cilt kısa bir sürede daha genç bir görünüm elde eder. Nemlendirici seçimi yaparken muhakkak derinlenmesine etki eden ürünler tercih edilmelidir. Dermalogica Active Moist nemlendirici krem, cildin en alt tabakasına kadar nüfuz eder. Bitkilerin iyileştirici gücü kullanarak üretilen Dermalogica ürünleri farklı problemlere farklı ürünlerle çözümler sunar. Doğallığının yanı sıra cilt üzerinde herhangi bir yan etki oluşturmadığı yapılan dermotolojik tesler sonucuna kanıtlanmıştır. Cildinizi yıpratmadan ve cilde zarar veren paraben içermeyen içeriğiyle bayanlara güzelliğin anahtarını sunmaktadır. Yağlı ciltler genel olarak sürekli parlar, makyaj uygulamaları esnasında rahat bir makyaja olanak sağlamaz. Özellikle matlaştırıcı kullanılması gerekir. Ayrıca göz makyajı da bir o kadar sıkıcıdır. Makyaj çok daha çabuk dağılır. Tabi bahsedilen şeyler kozmetik açıdan küçük problemlerdir. Fakat sivilce ya da akne oluşumunun devam olması, enfeksiyon kapma riski diğer cilt tiplerine göre daha risklidir. Yağlı ciltlere sahip olan kişiler Dermalogica Active Moist krem kullanırken, yağlı ve baharatlı gıdaların tüketimine son vermelidirler.

Dermalogica Active MoistDermalogica markası 1986 yılından itibaren kozmetik sektöründe yerini almış ve günümüze kadar bayanları güzelleştirmeye devam etmiştir. Binlerce dermatolog, cilt bakım uzmanı ile birlikte çalışarak geliştirdikleri ürünlerle, bitkilerin şifalı ve doğal olma özelliklerini ürünlerinde kullanarak fark yaratmayı başarmıştır. Dermalogica markası cilt sorunlarına odaklanarak, başka herhangi bir alternatif ürün ya da yöntem kullanılmasına ihtiyaç duyulmamasını sağlar. Dermalogica Active Moist krem, sonuç odaklı çalışan ürünlerden sadece bir tanesidir. Bu ürün sayesinde cildiniz ideal asidik ve yağ dengesine kavuşarak, sağlıkla parlar. Dermalogica Active Moist krem, pürüzsüz bir ten, sağlıklı bir görünüm, yumuşak bir ten ve net bir renk teni için kullanılması gereken bir üründür.


Kaynakça:

http://www.dermalogica.com.tr/urun.aspx?ID=27 Dermalogica resmi web sayfasından active most serisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/dermalogica-active-moist-cilt-bakim-seti.html Dermalogica markasının active most serisi hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir