Dermalogica markasının ürünleri ve etkileri

DermalogicaDermalogica markası cilt bakım ürünlerinin üretimi ve pazarlamasını yapmakta olan bir marka değerine sahiptir. Dermalogica markasının ürünleri İngiliz JaneWurvand tarafından kurulmuş olan Dermalogica laboratuvarlarında yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda yapılan klinik testler ile beraber onay aldıktan sonra insanlara sunulmaktadır.

Dermalogica markasının cilt temizleme ürünleri başta yer almakla beraber, nemlendirici ürünler, tonik ve maskeler kadınlar tarafından en çok tercih edilmekte olan dermokozmetik ürünler olarak görülmektedir. Aynı zamanda da Dermalogica markası tarafından üretilmekte olan ürünler arasında göz bakım ürünleri ve anti aging etkili bir yapıya sahip olan yaşlılık karşıtı ürünlere yer verilmiştir.

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için ise koruyucu ürünlere yer verilmiştir. Cildinizin günlük bakımı için gerekli olan gece bakım ürünleri ve gündüz bakım ürünlerine Dermalogica markası ile ulaşabilir ve etkin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dermalogica ürünlerinden Age Smart – Anti Age serisi ürünlerini inceliyoruz;

Dermalogica markası tarafından piyasaya sürülmekte olan Dermalogica age smart serisi ürünler cilt yüzeyinde zaman içinde meydana gelebilecek olan yaşlanma belirtilerinin engellenmesini ve bu tetikçiler üzerinde etkin bir bileşen görevi üstlenerek serbest radikallerin gizlenmesini, cilt elastikiyetini kaybetmemesini ve cildin yeterli düzeyde yumuşaklık elde etmesini sağlamayı amaç edinmiştir.

  • Düzenli bir kullanım,
  • Kullanım öncesinde kullanılacak alanın sterilize edilmesi önem arz eder.

Dermalogica age smart serisi ürünleri cildinizin yumuşaklığını arttıracak niteliklerde bir yapıya sahip olmasından dolayı tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu seride yer alan ürünler göz çevresi kompleksi, multi vitamin değerleri, konsantre edilmiş multi vitamin değerleri, onarıcı serumlar, onarıcı kremler ve losyonlar, maskeler, kofre ve dudak kompleksleri olarak gözlenmektedir.

Dermalogica nemlendirici ürünler serisinde yer alan ürünler;

Dermalogica laboratuvarlarında üretim ve ar-ge çalışmaları sürdürülmekte olan Dermalogica nemlendirici ürünler kategorisi içeriğinde yer alan ürünler cilt yapınıza en uygun nemlendirici ürünlerin tercih edilmesi ile başlar. Kuru bir yapıya sahip cilt türlerinde ve atopik cilt türlerinde tercih edilmekte olan nemlendirici ürünler konsantre etkileri ile beraber uzun süreli bir kullanım olanağına sahip olması ile tercih edilmektedir.

  • Cildiniz için uyumlu olan nemlendirici ürünlerin tercih edilmesine dikkat ediniz.
  • Cildinizde düzenli bir kullanım sağlayınız.
  • Cildinizde beklenmeyen bir durum ile karşılaşmanız halinde hekiminize başvurunuz.

Kuru ve zamansız bir şekilde yaşlanma belirtilerinin görülmekte olduğu cilt türlerinde pürüzsüz bir görünüm elde etmek ve ölü derileri cilt yüzeyinden nazik bir şekilde gidermek isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan Dermalogica ürünleri cilt dokusu üzerinde güçlendirici etkilere sahiptir.

Hassas cilt yüzeylerinde kızarıklık oluşmasını engelleyebilecek bir formüle sahip olduğu için ve tüm cilt tipleri için ideal ürünlerin sunuluyor olduğu için yüksek spf değerlerine sahip ve içeriğinde yağ barındırmadan nemlendirici etki elde edilebiliyor olmasından dolayı bireylerin beklentilerini karşılayabilmektedir.

Dermalogica markasının yalnızca kadınlar için değil erkekler için de ürünleri vardır. Erkekler için sunulmuş olan Dermalogica ürünleri genellikle tıraş serisi ürünleri olarak gözlemlenmektedir. Tıraş bıçağı kullanımı sonrasında rahat bir kayma oluşturmak, tıraş sonrasında kızarıklık oluşumunu engellemek, hassasiyet düzeyini düşürmek ve kızarıklıkların minimum düzeye indirilmesini sağlamak için Dermalogica ürünlerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda da Dermalogica ürünleri arasında gözenekler üzerinde derinlemesiye bir temizlik sağlamanı için çeşitli ürünler sunulmaktadır. Erkekler için tıraş öncesinde ya da tıraş sonrasında kullanıma yönelik olarak ürünlerin kullanımı ile beraber etkin sonuçlar elde etmek mümkün kılınmıştır.

Dermalogica ürünlerinin kullanımı öncesinde ürünler hakkında araştırmalar yapabilir, diğerleri ile kıyaslayabilir ve ne kadar etkili sonuçlar elde edebileceğinizi herhangi bir şekilde satış amacı taşımayan müşterilerin yaptığı yorumlar üzerinden görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir