Dermalogica Multivitamin Power Firm Serum

Dermalogica Multivitamin Power FirmYüz cildinde kollojenin sentezlenmesini sağlayan Dermalogica Multivitamin Power Firm serum, cildin gençleşmesini sağlarken bir yandan da ince kırışıklıkları yok eder. Dermalogica Multivitamin Power Firm anti-age ürünlerin içerisinde mikrokapsül libozom teknolojini taşıyan bu içeriğiyle cilt güzelliğinde farklılık yakalayan bir üründür. Libozom teknoloji sayesinde ürün cildin tüm katmanlarca eşit miktarda emilir. Son teknolojik gelişmeler ışığında oluşturulmuş, tahriş yaratmayan ve değerli bir formüle sahip olan Dermalogica Multivitamin Power Firm serum ilk kullanımda farkını hissettirmektedir. Ciltte Retinoik Asit oluşumuna katkı sağlar. Bunun için formülü Hidroksipinakolon Retionat ile zenginleştirilmiş. Bu madde sayesinde cildin kollajen lift yapısını oluşturan hücrelerin yapım aşaması hızlandırılmış olmaktadır. Üstelik bu ürün tüm bunları yaparken cildi tahriş etmez ve ona hasar vermez.

Dermalogica Multivitamin Power Firm serum, cildi yatıştırmakla birlikte güneş ışınların neden olduğu cilt lekeleri, kırışıklık ve kabuklaşmayı onarır. Cildin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlar. Üstelik cildi canlandırır. Bu serumun içerinde bulunan C vitamini sayesinde kollajen üretimi tetiklenir. C vitaminin antioksidan özelliği sayesinde cilt lekeleri engellenmiş olunur. E vitamini ile zararlı maddelere karşı koruma oluşturur. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum yüksek etkili bir anti-aging ürünüdür. Bu ürünü kullanan bayanlarda ince çizgiler kaybolur, yüz ovali ve gerginliği düzelmeye başlar, hücre onarımı hızlandırılır. Bu ürün olgun ciltler için kullanıma uygundur. İlerleyen yaşla birlikte oluşan deformasyonu en aza indirir. Ayrıca bunu tüm cilt tiplerinde hassasiyet yaratmadan yapmaktadır. Özellikle elmacık kemiklerinin olduğu bölüm ve çene yapısının geniş olduğu kısımlarda zamanla yaşlanmaya daha direnebiliyor. Fakat zaman içerisinde yanaklarda ve çene ovalinde sarkmaların olması kaçınılmaz bir hal alır. Sigara kullanımı doku yıkım hızını daha da arttırıyor. Özellikle bayanların cildine, saçlarına oldukça zarar veriyor. Bunun yanı sıra cildin sarkması ve gevşemesine hızlı kilo alıp vermek, yetersiz vitamin alımı, solaryum ve güneş olumsuz katkıda bulunmaktadır. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum tüm bu olumsuzluklara karşı savaşır. Kısa sürede sarkmaları toparlar, kırışıklıkları azaltır, cilt rengini dengeler. Yüzde kırışıklıklar oluşmaya başladığında ya da sarkmalar görüldüğünde muhakkak bu ürün kullanılmalıdır. Böylece sarkma ve kırışıklıkların ilerlemesi engellenir. Bu da güzel ve genç bir cilde daha uzun sahip olmanızı sağlayacaktır.

Dermalogica Multivitamin Power FirmYüzde sarkma öncelikle göz kapaklarında başlamaktadır. Göz etrafındaki cilt gevşemeye başlar. Genelde kaşlarda düşer. Yüzün ortasında çukurlaşma oluşur. Bunlar ilk yaşlılık belirtileridir. Zamanla yanaklar dudakların kenarlarında katlanmaya ve yanak izleri oluşmaya başlar. Bu kişiye üzgün bir görünüm verir. Ayrıca gözler ve kaşlar formunu kaybetmeye başlar. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum toparlayıcı etkisiyle yaşlılık belirtilerini yok eder. Bayanlarda ilk yaşlılık belirtileri genelde 40’lı yaşlarda baş göstermeye başlar. Yaşlılık izlerinin oluşmasını engellemek için önlem alınmalıdır. Özellikle kırışıklıklar hafifken anti-aging, mineral ve vitamin içeren kremler kullanılmalıdır. Önlem alınmadığı takdirde farklı müdahaleler söz konusu olabilmektedir. Genelde cilt gençleştirilmesinde lazer uygulamaları yapılır. Başarı oranı kişiden kişiye değişen bu uygulamaların sonuçları kalıcı değildir. Bu uygulamalardan önce Dermalogica Multivitamin Power Firm serum kullanabilirsiniz. Buna benzer uygulamalardan sonra sonucu kesinleştirmek için de bu ürünü kullanabilirsiniz. Lazer ile genç bir cilt için uzun bir süre gerektirebilir. Çünkü en az 3 seans gerekir. Ayrıca seans aralıkları ve sonuçlarının gözlemlenmesinin yanı sıra iyileşme süreci biraz uzundur. Bunun yerine Dermalogica Multivitamin Power Firm anti-aging etkili serum kullanmakta oldukça yarar vardır. Böylece lazer uygulamalarının oluşturabileceği yan etkilerden cildinizi uzak tutmuş olursunuz. 


Kaynakça:

http://www.dermalogica.com/multivitamin-power-firm/63,default,pd.html  Dermalogica resmi web sayfasından multivitamin power firm serisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/Dermalogica-Age-Smart-Multivitamin-Power-Firm-15-ml.html Dermalogica markasına ait age smart serisine bu sayfadan ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir