Dermalogica Ürünleri Her Cilde Hitap Etmektedir

Dermalogica, İngiltere ve İrlanda’da 20.000’den fazla cilt terapisti tarafından kullanılan ve önerilen 1 numaralı profesyonel cilt bakım markasıdır. Tüm Dermalogica ürünleri Güney Kaliforniya’da gururla üretilir ve her cilt tipinin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan hatlar bulunur. Cilt bakım rutininizle elde etmek istediğiniz sonuç ne olursa olsun, Dermalogica oraya ulaşmanıza yardımcı olacak ürünlere sahiptir. Yıllarca süren klinik araştırmalarla desteklenen C vitamini, retinol ve peptitler gibi içeriklere sahip olan bu ürünler, yaşlanma belirtilerini düzeltmek, cildinizi çevresel stres faktörlerinden korumak ve cildinizi pürüzsüz, eşit ve parlak bırakmak için tasarlanmıştır. Ürünleri içerisinde temizleyiciler, nemlendiriciler, anti-aging ve peelingler bulunmaktadır.

Dermalogica Serisi İle Cilt Bakımınızı Yapın

Dermalogica Temizleyici: Dermalogica temizleyicileri ile sağlıklı ve güzelce yenilenmiş cildin sırrını ortaya çıkarabilirsiniz. Yatıştırmak kızarıklığı ve tahrişi hafifletmek için her cilt tipinin ihtiyacı olan temizleyicileri vardır.

Dermalogica Nemlendirici: Dermalogica nemlendirici ile cildinizi nemlendirin. Normal / kuru cilt tipleri için global olarak en çok satan Cilt Pürüzsüzleştirici Krem’den, yağlı ciltler için Aktif Nemli ‘ye kadar her cilt tipine ihtiyacına ve sorununa uygun bir Dermalogica nemlendirici vardır. Koku gibi kimyasal içerikler olmadan formüle edilmiştir. Güzel uzun süreli ve görünür sonuçlar için cildi yatıştırmaya ve dengelemeye yardımcı olurlar.

Dermalogica Anti-Aging: Dermalogica AGE Smart cilt bakım serisiyle ince çizgiler, kırışıklıklar ve pigmentasyon gibi cilt yaşlanma belirtilerini hedefler. En çok satan AGE Smart Multivitamin Power Recovery Masque’i cildinizi dolgun ve yumuşak tutmak için haftalık bakım olarak keşfedebilirsiniz.

Dermalogica Peeling: Eksfoliyasyon, sağlıklı, parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmenin anahtarıdır. Dermalogica, tüm cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun çok çeşitli eksfoliye sahiptir. Bu da istediğiniz dokuya bağlı olarak farklı formülasyonlarda bulunur. Dermalogica Günlük Mikrofoliyant ederken, bu pürüzsüz bir macun haline dönüşerek geleneksel kese ihtiyacını görür.

Dermalogica Kızarıklık ve Hassasiyet: Hassas cildiniz veya kolayca tahriş olan, kırmızı veya ağırlaşmış bir cildiniz varsa, Dermalogica’dan Ultracalming serisini seveceksiniz. Özellikle reaktif ciltler için geliştirilen ürün yelpazesi ile iltihabı yatıştırmak ve cildi rahat ve sağlıklı bırakmak için rahatlatıcı bitkiler ve besleyici özler içerir.

Dermalogica Clear Start: Dermalogica Clear Start ergenlik döneminde oluşan sivilceleri hafifletmek için kullanılan cilt bakım serisidir. Akneyi önlemek ve cildi pürüzsüz bir hale getirmek için kullanılabilir.

Her Cilt Tipine Uygun Ürünler

Yaşlı ve genç ciltler için uygun ürünlere sahiptir. Bu ürünler ile her kitleye hitap etmektedir. Cildi gençleştirmek, kırışıklıkları geciktirmek, temizlemek, nemlendirme ve pürüzleştirmek için ideal ürünlere sahiptir. Bu ürünlere ulaşmak ya da incelemek için birçok internet sitesi vardır. Bu sitelerden biri olan dermokozmetik.com ile ürünlere ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir