Erken Yaşlanan Ciltlere Özel Dermalogica Skin Smoothing Cream

Dermalogica Skin Smoothing CreamBirçok faktör bir araya geldiğinde cilt olduğundan çok daha yaşlı bir hal alabilir. Dermalogica Skin Smoothing Cream ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle cilt tipleri arasında kuru ciltler çok daha hassas ve nemlendirilmeye çok daha fazla ihtiyaç duyarlar.  Kuru ciltler kırışmaya ve cilt problemleri oluşmasına daha yatkındır. Cilt lekelenmesi, kırışma ve sarkma gibi problemlerin önüne geçmede Dermalogica Skin Smoothing Cream kuru ciltlere özel olarak üretilmiştir. Anti-oksidanlar tüm vücut organları ve dokuları için harika maddelerdir. Anti-oksidanlar vücuttaki serbest radikalleri bloke eder, cildi gençleştirir. Dermalogica Skin Smoothing Cream içeriğindeki anti-oksidanlar ile cildi korur ve cilt problemlerine karşı savaşır.

Aşırı stresli bir hayat, sigara kullanımı ve çok daha farklı nedenlerle cildin bir süre sonra normal yaşlanma sürecinin hızlandırabilir. Kimse erken yaşlanmak istemez. Cildin yeniden eski nemini kazanması ve güçlenmesini sağlamak için Dermalogica Skin Smoothing Cream kullanmanızı öneriyoruz. İçeriğinde bulunan Aloe vera ciltte kuruluktan kaynaklanan kırışıkları giderir. Ayrıca C ve E vitaminleri ile beraber çalışan üzüm çekirdeği ektresi sayesinde serbest radikallerin yarattığı deformasyonu azaltır. Bunun yanı sıra protein amino asitleriyle birlikte cildi yeniden yapılandırır. Yüz ve boyun bölgesine aşağıdan yukarıya doğru günde bir veya iki defa uygulanmalıdır. Cildin yaşlanmasını engellemek mümkün olmasa da Dermalogica Skin Smoothing Cream ile yaşlanma hızını yavaşlatmak söz konusudur. Bunun için gerekli olan tek şey cilt tipinize ve ihtiyacına uygun Dermalogica ürünü kullanmak yeterli olacaktır. Yaşlanan ciltlerde öncelikle incelme oluşur. Kollajen azaldığından cilt gergin görünümünü kaybeder ve kırışmaya başlar. Aynı zamanda pigment hücreleri çalışma sistemi aksar ve ton farkılılıkları oluşur. Cilt nemini kaybettiğinden kuruluk meydana gelir. Bahsedilen bu dört yaşlılık belirtilerine karşı Dermalogica Skin Smoothing Cream 30’lu yaşlardan itibaren kullanılmalıdır. İleri yaşlanma içsel yaşlanma ve dışsal faktörlere dayanan yaşlanma olarak ikiye ayrılabilir. Yaş ilerledikçe hücre üretimi azalır ve hücrenin DNA’sında buna bağlı olarak yenilenme de azalmaktadır. Hücreler bu dönemde büyüme yavaşlığı gösterir. Bu durum cildin incelmesine neden olur. Bu genelde 20 yaş ve üzerinde görülmeye başlanan doğal bir süreçtir. Bu süreç başladığı andan itibaren Dermalogica Skin Smoothing Cream kullanılması faydalıdır. Dışsal faktörler de en az ilerleyen yaş kadar cildi yıpratır. Alkol, sigara, hava kirliliği, güneş ve yanlış kozmetik ürünleri buna neden olur. Güneşten korunmak en önemlisidir. Bunun yanı sıra dışsal faktörlerden korunmak adına dermokozmetik ürünleri tercih edilmelidir. Dermalogica dermokozmetik ürünleri arasında en çok tercih edilenidir.

Dermalogica Skin Smoothing CreamBayanların yaşlanma sürecinde ciltlerine anti-aging ürünlerini 30’lu yaşların başında kullanmaları faydalıdır. Anti-aging ve A vitamini içeren kremler cildin kollajen yapısını arttırır ve gerginliği sağlar. Ayrıca yıpranmış ciltleri tazeler. Dermalogica Skin Smoothing Cream ürün tam da bu noktada faydalıdır. Cildin pigment hücrelerinin çalışma düzenini dengeler ve ton farklılıklarını giderir. Anti-oksidan ürünler genelde C vitamini içerir. Bu vitamin güneş ışınlarının sebep olduğu hasarı giderir. Ayrıca çok fazla sigara içen kişilerin C vitamini içeren kremler kullanması gerekir. Sigara C vitaminini azaltır. Dermalogica Skin Smoothing Cream sigara ve diğer faktörlerden kaynaklanan C vitamini eksikliğini cilde yeniden kazandırır. Ayrıca içeriğindeki E vitamini ile güneşe karşı cildi korur ve nemlendirir. Cilt ne kadar iyi korunursa doğal yapısı zamana karşı o kadar direnir. Bu da daha geç yaşlanmaktır. Cildin taze, diri, canlı ve ışıltılı görünmesi için Dermalogica Skin Smoothing Cream öneririz. 


Kaynakça:

http://www.dermalogica.com/skin-smoothing-cream/15,default,pd.html Dermalogica markasının resmi internet sitesinden ilgili seri hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/dermalogica-skin-smoothing-cream-cilt-bakim-seti.html Dermalogica markasına ait skin smoothing krem serisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir