Harika Bakışlar, Genç Bir Göz Çevresi için Dermalogica Total Eye Care With Krem

Dermalogica Total Eye CareYüzünüze değer verdiğinizin en az iki katı göz çevresi ve bakımına dikkat etmelisiniz. Çünkü yüzde ilk etapta gözlere temas edilir. Gözlerin çevresinde oluşan kırışıklıklar, göz altı torbaları ya da halkaları kişiyi olduğundan yaşlı ve yorgun gösterir. Dermalogica Total Eye Care göz çevresi bakım kremi ile halkalar yok olurken, göz çevresi nemlenir. Böylece kırışıklıklar açılmaya başlar. Göz çevresindeki cilt çok hassastır. Bu nedenle çok daha çabuk deforme olur. Bunu engellemek için düzenli olarak nemlendirilmesi gerekir. Dermalogica Total Eye Care göz çevresi kremi ile cilt toparlanır, esnekliğini yeniden kazanır ve yenilenir. Aynı zamanda güneş ışınlarına karşı göz çevresi cildini korur. Tüm ciltlere uygundur, göz çevresini yeniler, kahverengi göz altı görünümünü hafifletir ve çizgileri yok eder. Göz çevresindeki cildi sıkılaştırır, ince kırışıklık oluşumları açarak yok eder. Göz çevresine aydınlık bir görünüm kazandırır. İçeriğinde bulunan ve kimyasal nitelik taşımayan SPF Titanyum Dioksit ile güneşin UV ışınlarına karşı koruyucu etkilere sahiptir. Aynı zamanda içeriğindeki optik ışık yansıtıcı maddecikler, göz çevresine sürüldüğü anda koyu renkli halkaların görünümünü azaltır. Dermalogica Total Eye Care göz bakım ürünün içerisinde bulunan Çayır Melikesi Özü ile göz çevresindeki şişkinlikler giderilir.

Dermalogica Total Eye Care göz bakım kremi sabahları göz çevresine dışarıdan içeriye doğru hafif hareketlerle sürülmelidir. Göz altında oluşan morluklar ve halkalar gerçekten can sıkıcıdır. Tüm bayanlar bu sorunu dönem dönem yaşarlar. Göz altı morlukları kronik ya da dönemsel oluşabilmektedir. Göz altı morlukları kılcal damarların çalışmasıyla ilgili oluşmaktadır. Uykusuzluk, alerji, güneşe maruz kalma bu sorunu daha da ileri seviyeye taşıyabilmektedir. Ayrıca kronikleşmiş göz altı morluk ve halkalarıyla başedebilmek için Dermalogica Total Eye Care göz çevresi kremini kullanmalısınız. Dermalogica Total Eye CareDönemsel yaşanan sorunlara karşı etkilerin ortadan kalkmasını beklerken yine Dermalogica Total Eye Care göz kremi kullanarak kısa sürede etki sağlayabilirsiniz. Göz altı morluklarının en büyük nedeni kılcal damarladaki yapı bozukluklarıdır. Özellikle kılcal damarlardan kan sızması sonucunda oksijenle temas eden kan siyah bir görünüm alır. Bu da göz altında koyu bir rengin oluşmasına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra güneş ışınları da göz altı morlukları için farklı bir faktördür. Koruyucusuz ten güneş ışınlarıyla temas ettiğinde göz altında hiper pigmentasyon oluşur. Bu, cilde rengini veren pigmentinin fazla salgılanmasına ve bölgede koyu bir görünme neden olmaktadır. Dermalogica Total Eye Care göz etrafı bakım kremi güneşe karşı bir bariyer oluşturur. Böylece güneşten kaynaklanan renk değişimlerini engellemektedir.

Dermalogica Total Eye Care 2Dermalogica Total Eye Care göz çevresi bakım kremi, alerjiden kaynaklanan göz sulanması ve kaşıntı göz altı halkaları ve torbalarının oluşmasına engel olur. Var olan oluşumların giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca bazı ilaçların uzun süreli kullanımı sonucunda damarlarda genişleme oluşur. Göz çevresindeki damarların genişlemesi gözaltı morluklarına neden olmaktadır. Dengesiz beslenme sonucunda vücuda yeterli vitamin alınamaz bu da cildi ve damarları yakından etkiler. Dermalogica Total Eye Care krem, göz etrafının canlanmasına yardımcı olur. Aşırı yorgunluk ve uykusuzluk sonucunda cilt ve göz çevresi soluklaşır. Ayrıca yaşın ilerlemesiyle de göz altında torbalar, morluklar oluşmaktadır. Tüm bu oluşumları gidermek için Dermalogica Total Eye Care göz çevresi bakım kremi kullanılmalıdır. Sürekli göz mimiği yapmak da göz çevresinin kırışmasına ayrıca göz altı torbalarının oluşmasına neden olur. Göz altı torbaları, göz altı bariyerlerinin zayıflaması sonucunda oluşur, kişiye yaşlı bir görüntü verir. Dermalogica Total Eye Care göz bakım kremi göz altı cildini gerginleştirir, göz altı torbalarının görünümü hafifletir. 


Kaynakça:

http://www.dermalogica.com/total-eye-care-with-spf15/33,default,pd.html?cgid=eye_treatments&start=4 Dermalogica resmi web sayfasından total eye care hakkında bilgi alabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/Dermalogica-Total-Eye-Care-Spf-15-Cream-15-ml.html Dermalogica markasının total eye care serisine bu sayfadan ulaşıp; ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir