Yüksek Gençleştirme Etkisine Sahip Dermalogica Multivitamin Power Firm

Dermalogica Multivitamin Power FirmDermalogica Multivitamin Power Firm serum ile cildin kollajen yapısı güçlendirilir. Kollajen yapısı sadece ciltte bulunmaz. Aynı zamanda hareket sistemimizin temelini oluşturmaktadır. Kollajen yapısı, kıkırdakların, kemiklerin ve eklemlerin oluşmasına yardımcı eden bir protein çeşitidir. Kollejeni oluşturan molekül Tropokollajen denir. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum ile cildin ince kırışıklıkları giderilir. Kollajen liflerinin yapısı sağlamlaştırılır. Dermalogica ürünleri, üstün deneyim ve analizler sonucunda oluşturulmuş son derece kaliteli ürünlerdir. Uzun yıllar boyunca kozmetik sektöründe var olan bu marka, tamamen doğal yapısıyla cilt güzelliğini sağlıklı olması temellerine dayandırılarak çalışmaktadır.

Anti-aging ürünleri arasında farklı bileşimi ile fark yaratan Dermalogica Multivitamin Power Firm serum, hassas ciltlerde dahi güvenle kullanılabilen bir üründür. En önemli özelliği ise cildi güneşe karşı korumasıdır. Cildin yenilenmesini içeriğindeki C vitamini, E vitamini, Linoleik asit ve diğer doğal maddelerle sağlamaktadır. E vitamini cildi besleyen ve onaran önemli bir vitamindir. 30’lu yaşların ortasında artık cilt gençliğini ve tazeliğini yitirmeye başlar. Cildin nem dengesi bozulur, dış etkenlere karşı çok daha hassaslaşır ve pigment değişimleri meydana gelir.

Dermalogica Multivitamin Power Firm serum ile tüm bu etkilere son verilebilmektedir. Cilt kırışıklarının oluşmasının altında yatan neden kollajen miktarındaki azalmadır. Kollajen vücudun destek dokusunu güçlendiren proteindir. Kollajen sadece ciltte değil aynı zamanda da dudaklarda bulunur. Zamanla oluşan doku kaybı dudakların şeklinin bozulmasına ve incelmesine neden olmaktadır. Dudak kontürlerindeki belirsizleşme ve kırışıklık oluşumu cildin desteğe ihtiyaç duyduğunun sinyallerini vermektedir. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum bu desteği hızlı bir şekilde sağlar. Bu kollajen cilde enjekte yöntemiyle de verilebilmektedir. Fakat uygulama hem pahalı hem de sonrasında morluk oluşturabilmektedir. Aynı amanda rutin olarak yenilenmesi gereken bir uygulamadır. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum ile bu tür uygulamalara ihtiyaç duymadan sadece cildinize tatbik ederek kolayca cildinizi gençleştirebilirsiniz.

Dermalogica Multivitamin Power FirmGüneş ışınları cildin hızlı yaşlanmasına neden olmaktadır. Bronz bir ten için güneşlenmek hoş bir görünüm sağlarken cildi aynı zamanda yaşlandırır ve kurutur. Solaryum da aynı etkiye neden olmaktadır. Solaryum uygulamasında kullanılan Ultraviyole A ışınları, cildin derin tabakalarına kadar ulaştığından derin kırışıklıklara neden olmaktadır. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum ile güneşin ve solaryumun kötü etkilerini tedavi edebilirsiniz. Sürekli mimik yapmak yüzde belirli bölgelerde kırışıklık oluşumunu hızlandırmaktadır. Genelde ağız kenarı, göz çevresi ve alın bölgesinde bu kırışıklık oluşumuna en müsait bölgelerdir. Sürekli yüz üstü yatmak bir süre sonra derinin katlanarak kırışmasına neden olur. Sigara cildin en büyük düşmanıdır. Sigara zamanla cildin dokusunu eritir, cildi yaşlandırır. Cilt parlaklığını kaybederek matlaşır. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum kırışıklık ve matlaşma gibi  oluşumları engeller. Makyaj malzemesi tercihi yaparken öncelikle mineral bazlı ve katkı maddesiz olanları seçmelisiniz. Aynı zamanda hızlı kilo alıp vermekten uzak durulmalıdır. Kilo alıp vermek bir süre sonra cildin gerginliğinin azalmasına, sarkmalara neden olur. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum cilde düzenli bakım yapıldığı takdirde yüzdeki sarkmalar ortadan kalkar. Cildin diğer bir düşmanı iste yoğun stresli bir yaşamdır. Stres kasların çok kasılmasına neden olur. Bu kasılmalar genelde yüz, omuz ve boyunda görülür. Kasılmalar tekrar ettikçe ciltte kırışmalar meydana gelir. Dermalogica Multivitamin Power Firm serum ile stresin ciltteki olumsuzlukları ortadan kaldırılabilir. Cildinizin formda, genç ve ışıltılı görünmesini istiyorsanız cilt bakımınız kadar dengeli beslenmeye dikkat etmelisiniz. Cilde önemli ölçüde etki eden E vitamini, B vitamini, selenyum ve A vitamini içeren besinler tüketmeli, çok yağlı besinlerden uzak durmalısınız. 


Kaynakça:

http://www.dermalogica.com/multivitamin-power-firm/63,default,pd.html Dermalogica resmi web sitesinden multivitamin serisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.dermokozmetik.com/Dermalogica-Age-Smart-Multivitamin-Power-Firm-15-ml.html Dermalogica markasına ait age smart serisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir